Wspierają nas

Wspierają nas

Bez naszych Przyjaciół nic byśmy nie zdziałali. To dzięki ich wsparciu, wspólnie mamy wpływ na rozwój i zwiększenie liczby przyszłych pracowników IT w Polsce. Dzięki szkoleniom, które przeprowadzają specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem, studenci są lepiej przygotowani do pracy. Dzięki stypendiom, mają większe możliwości na udział w specjalistycznych konferencjach czy po prostu spokojnie zająć się zdobywaniem wiedzy.

Wspierają nas:

spotkania ITSpotkaniaIT – portal dla wszystkich miłośników nowych technologii, którzy chcą być na bieżąco z branżowymi eventami. W naszej obszernej bazie znaleźć można wiele wydarzeń dotyczących programowania, SEO czy startupów – czyli wszystkich najciekawszych spotkań powiązanych z IT. Nie zapominamy też o minionych konferencjach, na bieżąco uzupełniając stronę o zdjęcia i relacje z najciekawszych warsztatów i hackatonów.

Obserwuj na:

Facebook

Twitter: @spotkaniait

————————————-

geek factory logoGeek Factory to szkoła programistów. Ich celem jest faktyczne przygotowanie kursantów do dalszej pracy w zawodzie programisty, dlatego w swoich szkoleniach kładą maksymalny nacisk na praktykę. Kompleksowo przygotowują początkującego programistę do udanego startu w świecie technologii programowania, który następnie będzie zdolny do podjęcia rzeczywistej pracy, z wytyczonym kierunkiem własnego rozwoju.

Oferta szkoleń znajduje się na stronie geekfactory.pl

Obserwuj na:

Facebook

LinkedIn

Goldenline

————————————-

it.pwn.plPWN od ponad sześćdziesięciu lat stara się upowszechniać wiedzę w wielu dziedzinach, w tym o informatyce, wydając szereg publikacji cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem Czytelników. Dzięki współpracy z czołowymi specjalistami i praktykami z różnych dziedzin nauki, publikacje PWN stanowią niezastąpione źródło wiedzy.

Wydawnictwo PWN stworzyło unikatowy serwis – IT.PWN.PL, w którym znajdziecie bezpłatne informacje i porady wykwalifikowanych ekspertów z branży informatyki. Codziennie nowe artykuły, kilkudziesięciu specjalistów – wszystko po to, żeby pomóc Ci osiągać sukcesy w

————————————-

grand parade logoGrand Parade – agencja kreatywna, która specjalizuje się w tworzeniu produktów na rynek brytyjskich bukmacherów. Ich klientami są takie marki jak Coral, Ladbrokes czy Betfair. W Krakowie, ich siedziba mieści się przy ulicy Smoleńsk 29.

 

Obserwuj Grand Parade na:
Facebook
Twitter: @grand_parade

————————————-

miquido_logoMiquido to ponad 50 – osobowa firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych. Zaufały nam zarówno polskie jak i zagraniczne marki, w tym: Bakalland, Tauron czy Skyscanner. Efektem tego jest ponad milion zadowolonych użytkowników na całym świecie. Swoją pasję do nowych technologii przełożyliśmy na organizację jednej z największych konferencji – Mobiconf. W roku 2014 pojawili się na niej goście między innymi z Wunderlist i Facebooka.

Obserwuj Miquido na:
Facebook
Twitter: @miquido 
YouTube
Mobiconf

————————————-

icherry logoiCherry Creative Digital Agency to firma, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz sklepów internetowych, jak również później pomoc webmastera w zarządzaniu treścią na stronie lub w sklepie. Oferują również odświeżenie lub stworzenie całej identyfikacji wizualnej firmy. Ich projekty charakteryzuje prostota, minimalizm i maksymalna użyteczność.

iCherry przygotowało dla nas tę stronę, a także cały czas wspiera nas w jej prowadzeniu.

 

 

Obserwuj iCherry na:
Facebook
Twitter: @icherrystudio
Behance

—————————————

logo-applandeo 195x69/ wspierają nasApplandeo to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na międzynarodowym rynku ICT.  Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach mobilnych i webowych, dbając o jakość i funkcjonalność dostarczanych produktów. Ich misją jest błyskawiczna reakcja na potrzeby klientów i rosnącą innowacyjność rynku IT, dzięki czemu jest, wraz z partnerami, na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Applandeo jest sponsorem tegorocznego stypendium naukowego a także dofinansowuje nasze bieżące działania.

Obserwuj Applandeo na:
LinkedIn
Twitter: @applandeo

 

—————————————

infolet/ wspierają nas Infolet jest polską firmą, która od 2005 roku współpracuje z globalnymi korporacjami, firmami europejskimi i klientami z Polski. Ich specjaliści realizują projekty IT dla branż telekomunikacyjnej, nowoczesnych mediów, lotnictwa oraz finansów/bankowości. Wiedza, kwalifikacje oraz doświadczenie w branży jest wsparciem dla Klientów, czego najlepszym dowodem jest długotrwała i owocna współpraca z wieloma z nich.

Infolet jest pomysłodawcą, założycielem i głównym sponsorem Fundacji.

Obserwuj Infolet na:
LinkedIn
Goldenline
Twitter: @InfoletPL

Partnerzy

Dołącz do grona życzliwych
firm wspierających naszą fundację

Kontakt